Delhia de France Yüzünün Tam Ortasına Dövme Yaptırdı
Yeni Dizi Maralın Yayın Tarihi Belli Oldu
Yılın Aşıklarından İlk Poz
Yaşar Kemal’in Cenazesine Ünlü Akını
Yaşar Kemalin Vefatı Fransada Yankılandı
ANKET
Eski Filmlerin dizi olması fikrini beğendiniz mi?
YAZARLAR
Elif KUZEY
Faik Erdoğan
Damla Pamir
Haldun OKDEMİR
PİYASALAR
DOLAR
2,5185
EURO
2,8105
IMKB
80.549
HAVA DURUMU
Ankara 0 / 10 °C
Adana 9 / 19 °C
Diyarbakır 2 / 11 °C
İstanbul 4 / 10 °C
MAİL LİST
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Adını Feriha Koydum' Kapıcıları Kızdırdı

Muhteşem Yüzyıl'a yönelik tepkilerin ardından şimdi de henüz yayına girmemiş bir dizi, fragmanıyla kapıcıları ayağa kaldırdı
12.01.2011 10:54

Muhteşem Yüzyıl’a tepkilerin ardından şimdi de kapıcılar, henüz yayına girmeyen Adını Feriha Koydum adlı dizininfragmanındaki “Kapıcı kızı kadar bile olamadın” sözünün kendilerine hakaret olduğunu iddia ederek RTÜK’e şikâyet yağdırdı...

 

Kanuni ile Hürrem Sultan' in aşkını aniatan Muhteşem Yüzyıl dizisinden sonra şimdi de Adını Feriha Koydum adlı dizi kriziçıktı! Başrollerini Hazal Kaya, Vahide Gördüm ve MetinÇekmez'in paylaştığı ve ilk bölümü cuma akşamı yayınlanacak olan dizinin fragmanındaki, "Kapıcı kızı kadar bile olamadın" sözü kapıcıları ayağa kaldırdı. Başta kapıcılar olmak üzere birçok kişi dizi hakkında RTÜK'e şikâyette bulundu.

SENİN HİÇ Mİ VİCDANIN YOK YAPIMCI? 

Kapıcılar internette yayınladıkları metinle diziyi protesto etti: "Adını Feriha Koydum dizisinin yapımcısı hiç vicdanın yok mu? 
Fragmanda 'Kapıcı kızı kadar bile olamadın' diye bağıran kadının lafını koymak nasıl bir vicdansızlıktır. Kapıcılık utanılacak meslek mi? Onu izleyen kapıcının çocuğu ne düşünecek? Yazıklar olsun. Lütfen RTÜK'ü arayın üşenmeyin yarın okulunda kapıcı kızı diye aşağılanacak pek çok çocukolacak."

ZİYAGİL KÖŞKÜ'NDEN KAPICI DAİRESİNE

 

Dizi, Etiler'de lüks bir apartmanın bodrum katında yaşayıp, kapıcılık yapan Rıza, temizlikçi karısı Zehra ve kızları Feriha'nın çevresinde gelişen olayları konu ediyor. Hazal Kaya ise bu dizide zengin arkadaşlarını lüks yaşamına özenen fakir Feriha rolüyle ekrana gelecek.

Yeşilçam filmlerini anımsatan bir senaryoya sahip olan dizide, üniversiteyi kazanınca hayatı değişen Feriha, kendisini zengin bir kız olarak tanıtarak, kısa sürede partiler,lüks otomobiller ve pahalı markalarla dolu bir dünyaya adım atıyor.

Başrollerini Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Metin Çekmez,Çağatay Ulusoy, Melih Selçuk ve Ceyda Ateş'in paylaştığı diziShow TV'de ekrana gelecek.

Ziyagil Köşkünden kapıcı dairesine

YORUMLAR
İYİ
BÜŞRA ÇAVDAR
BENCE HAKLILAR
05 Şubat 2012 Pazar 17:20
DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNANLAR