22 Ocak 2019 , Salı
19-04-2018 12:03 Kategori: Güncel

Baskıseli.com ile Baskılarınız Artık Daha Hızlı

Baskıseli.com ile Baskılarınız Artık Daha Hızlı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Firmaların tanıtım amacı ile kullanmakta olduğu roll up bayraklar geniş kullanım alanına sahiptir. "

Farklı boyutlarda yapılan baskı çalışmaları sayesinde kullanıma hazır hale getirilen bayraklar fuarlarda veya firmaların giriş kısımlarında özellikle tanıtım amaçlı olarak kullanılmaktadır. Özellikle firmaların girişlerinde veya alışveriş merkezleri gibi ortamlarda kullanılacak olan bayrak seçenekleri arasında yer almaktadır.

Makaralı sistemi sayesinde kullanıma hazır hale getirmek istenildiği her durum roll up banner çekilerek açılabilir. Kolay kullanım imkanı sağlaması nedeniyle tercih edilen bayraklar arasında özellikle yoğun ilgi görmektedir. Branda üzerine yapılan baskı çalışmaları uzun süre aynı şekilde kullanım olanağı elde edilmesini sağlamaktadır. Mekanizmalı sistemi sayesinde kullanmak isteyenler sorun yaşamadan açarak kullanabilirler.

Roll Up Banner 

Kolay kullanım olanağı sağladığı için tercih edilmekte olan roll up banner modelleri farklı alanlarda kullanılabilir. Dijital baskı makinelerinde yapılan baskı çalışmaları ile hazırlanan banner modelleri uzun süre aynı şekilde kullanım için uygundur. Otomatik olarak görsel kısmını sarılmasını sağlayan mekanizması aynı zamanda açarak kullanıma hazır hale getirilmesi konusunda etkili olmaktadır.

Farklı alanlarda reklam veya tanıtım için tercih edilebilecek olan roll up modelleri istenilen tasarımlar üzerinden baskı işlemi yapılmasını sağlamaktadır. Özel olarak hazırlamış olduğunuz baskıların dijital makineler içerisinde basılması sağlanarak branda üzerinde istediğiniz görüntünün elde edilmesi sağlanmış olunur. Birinci sınıf branda üzerine yapılan baskı çalışmaları sorunsuz kullanım olanağı sağlamaktadır.

Roll Up Fiyatları 

Her model için belirlenen fiyat seçeneği üzerinden satış yapılmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli tercih yapmak isteyenler her model için kullanılan kaliteli kumaş seçeneklerine göre tercih yapabilirler. Modellere göre belirlenmiş olan farklı fiyat seçenekleri üzerinden uygulama yapılmaktadır. Farklı ölçülerde yapılacak olan roll up baskı çalışmaları yükseklik ve genişlik için tercih edilecek olan en uygun seçeneklerin belirlenmesini sağlamaktadır.

Özel tasarımlar üzerinden tercih yapmak isteyenler https://www.baskiseli.com/rollup-banner adresi üzerinden siparişlerini verebilirler. Kullanıma hazır şekilde yapılan çalışmalar herhangi bir problem yaşamadan kullanım olanağı sağlamaktadır. Seçilen modeller özellikle mekanizması sayesinde istenilen her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Kullanılacak olan alana göre farklı boyutlar üzerinden en uygun fiyat seçenekleriyle sipariş verilebilir.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Güncel HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU