25 Mart 2019 , Pazartesi
09-03-2018 15:33 Kategori: İletişim & Teknoloji

En Uygun Airsoft Fiyatları Burada!

En Uygun Airsoft Fiyatları Burada!
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Airsoft oyunları içerisinde kullanılan silahlar, tasarımları sayesinde oyunculara gerçek silah kullandığı hissini vermektedr. "

Özellikle airsoft fiyatları kullanıcıları cezbediyor. Askeri simülasyon oyunu olan bu silah tasarımlarının mermileri özel olarak yapılmaktadır. Airsoft mermileri, biyolojik şekilde çözünebilen şekilde üretilir. Airsoft silahlar, sıkıştırılmış gaz haznesi sayesinde plastik boncuk mermileri istenilen hedefe göndermektedir. Airsoft silahlar, hava veya CO2 gazların yer aldığı tüpler sayesinde çalışmaktadır. Oyun esnasında gerekli önlemler alınarak oyun başlamaktadır.

Airsoft Modelleri

Airsoft silah modellerinin arasında farklı tasarımlarda silah çeşitleri yer almaktadır. Airsoft oyunu, Paintball oyununa oldukça benzemektedir. Takımlar arasında oynanan Airsoft oyunu rakipler birbirlerini mağlup etmeye çalışırlar. Airsoft silahınız ile sizde rakiplerinize korkulu anlar yaşatabilirsiniz. Uygun fiyata airsoft fiyatlarına erişmek için sitemizi kullanabilirsiniz. Airsoft tabanca ile rakiplerinizi kolayca hedef alabilir ve yorulmadan sizde mücadele edebilirsiniz. Airsoft silahların mermileri insanları yaralamamaktadır. Airsoft silahların mermileri, sadece yüz bölgesi ve gözler için tehlike oluşturabilir. Bir çatışma ve strateji oyunu olarak bilinen Airsoft müsabakasında kullanıcılar mutlaka koruma gözlüğü takması gerekir. En güncel airsoft fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz.

 HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER İletişim & Teknoloji HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU