25 Mart 2019 , Pazartesi
09-03-2018 11:55 Kategori: Sağlık & Yaşam

Cilt Kuruluğunun Yeni Savaşçısı ; Rossmann’ın Isana Hydro Booster

Cilt Kuruluğunun Yeni Savaşçısı ; Rossmann’ın  Isana Hydro Booster
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Karma olan cilt yapısı mevsimsel etkiler nedeniyle yüksek kuruluk seviyesine geçen Türk kadınlarının ciltleri, ünlü Alman markası Rossmann’ın radarında. Marka, dermatolojik olarak ciltle uyumu onaylanan ve vegan olması nedeniyle Avrupa’da en çok tercih edilen ürünlerden biri haline gelen Isana’nın Hydro Booster serisi ile ciltlerin nem dengesini onarmaya geldi."

Hyaluronik asit, Pullulan ve Alginat'tan elde edilen nem kompleksi sayesinde

cildi yoğun olarak besleyen Isana Hydro Booster serisi, Pro-Vitamin B5, Shea, Aloe Vera, E Vitamini, Aynısefa çiçeği özleri içeren ürünleriyle uzun süreli olarak cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur.

Aloe Vera, Avocado ve Cupuaçu Yağı ile

E vitamini bileşenleri ile göz çevresine nefes aldıran Göz Çevresi Bakım Pedi,

Shea ve Badem Yağı ile cildin nem dengesini ve bariyerinin korumasına yardımcı olan Bakım Maskesi, Aloe Vera, Avocado ve Cupuaçu yağı ile hızlı nem depolanmasını sağlayan Kağıt Yüz Maskesi serinin kurulukla savaşta en önemli itici güçleri.

Özel bileşenlerle cildin dermatolojik uyumu

Yabani kuşburnu, Asya'dan gelen Su taşı, Aynısefa çiçeği ve Maya Proteini içerikli özel etken kompleksi ile güçlenen ve sürüldüğü anda etkisini gösteren Göz Çevresi Roll-on’u, ciltle ph bakımından uyumlu, düzenli kullanımda mucizevi etkileri ortaya çıkan ve etkisi 24 saat süren 24h Jel Cilt Bakım Kremi ile Isana, cildin yeni savaşçısı olmaya aday.

Serinin en sihirli ürünleri ise hiç kuşkusuz Yüz Bakım Kapsülleri ve Ampuller;

Kuru ciltleri ginkgo ile canlandıran, E Vitamini ile UV ışınlarından koruyan “yağ bazlı formüle edilmiş kapsüller”, cilt temizlendikten sonra uygulanıyor ve masaj yaparak yedirildiğinde verdiği ışıltı kısa zamanda tüm yüze yayılıyor.

Hyaluronik asit ve Pro-vitamin B5 içeren “su bazlı bakım ampulleri” ise karma ve yağlı ciltler için öneriliyor. Kapsül ve ampul bakımının rutin yüz bakımına ek olarak haftada bir ya da 7 günlük kürler halinde kullanılması gerekiyor.HABERE YORUM YAZINFACEBOOK YORUM


DİĞER Sağlık & Yaşam HABERLERİ
ANKETİMİZE KATILIN

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

27.3%

59.1%

13.6%

0%

0%


Tüm Anketler
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU